Riktheni besimin e saj

Shko posht

Super Riktheni besimin e saj

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 12, 2011 3:54 pm

Besimi n mes partnerve sht ky pr nj lidhje stabile, pasi
mungesa e tij do tju shkaktoj nj makth t vazhdueshm, ku ju gjithnj
do t ndiheshit n frik dhe dyshime.
Besimi sht mnyra pr t qen t sigurt se lidhja juaj mund ti
tejkaloj edhe vshtirsit m t mdha q mund tju paraqiten. Humbja e
besimit n mes partnerve, mund t oj n ndrprerjen e nj lidhje, dhe
pr rikthimin e saj, duhet angazhim i dyanshm. T gjith mund t
gabojm ndonjher dhe nse e dashura juaj e ka humbur besimin tek ju
pr at shkak, duhet t prpiqeni q ta riktheni at.
Megjithat mos tentoni ta riktheni besimin e t dashurs suaj, kur
nuk jeni t prgatitur pr tju prkushtuar trsisht lidhjes suaj. Mos
e fajsoni t dashurn tuaj, pr gabimet t cilat ju i bni, por msohu
t marrsh prgjegjsi pr veprimet tuaja. Mundohuni ti kuptoni
ndjenjat e saj. Ajo mund t ndjehet e lnduar dhe e anashkaluar, kshtu
q radha sht t bisedoni m ndryshe me t.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi