Si ta kuptosh nse t tradhton?

Shko posht

Super Si ta kuptosh nse t tradhton?

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 12, 2011 3:56 pm


Si ndryshon nse ai tradhton? Kur burri nuk do t zbulohet, zakonisht
nuk e l pas dore partneren e vet. Madje bn t kundrtn: afeksioni
shtohet, deri n teprim. Krijon situata komplekse vetm pr t treguar
sesa shum t do. Cilat jan sinjalet spiune? Manifestimet e nj
xhelozie t papritur dhe t pa justifikuar, me pak fjal ka dika q i
djeg dhe nuk e l t qet ose zgjerimi i repertorit seksual.
Marrdhniet e qndrueshme t bjn deri n nj pik t parashikueshme
n krevat. Nse dalloni ndonj ndryshim stili apo reference, ka shum
mundsi q kt ta ket msuar nga dashnorja e vet.
Si duhet vepruar? Kini parasysh se po ruani pronat tuaja. Gjeni
shkaqe ose pretekstet pr t mos u takuar me ju. Ato t qent shum i
lodhur pr tu takuar ose m doli nj pun papritur. N do rast,
prpara se ta hapni si shqetsim, duhet t jeni t sigurta, q nuk jan
thjesht supozimet tuaja.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi