Ilaēi kundėr celulitit ?

Shko poshtė

Super Ilaēi kundėr celulitit ?

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 12, 2011 5:13 pm


Tė gjitha femrat e dinė se, armiku mė i madh pėr pamjen e tyre, ėshtė celuliti.Kjo dėshmohet nga fakti qė tregu i preparateve kundėr celulitit ėshtė nė njė rritje tė vazhdueshme.
Ky treg ėshtė zgjeruar edhe nė teknologjinė e tekstilit, nė formė tė pantallonave apostafat, tė cilėt premtojnė se e largojnė celulitin pėr vetėm 28 ditė.
Kėta pantallona mund t’i bartni nėn rroba dhe tė punoni gjatė ditės pa problem.Vakoal”, prodhuesi japonez i rrobave tė brendshme, ka paralajmėruar debutimin e prodhimit tė tij revolucionar “iPant”.
Nė fakt, bėhet fjalė pėr pantallona elastikė, me veshjen e tė cilėve vjen deri te zvogėlimi vizual i paraqitjes sė celulitit nė bel, kofshė dhe ije, ku sekreti i veprimit qėndron mu nė stofin e pantallonave.
Pantallonat “iPant” janė bėrė nga ‘Novarel Slim’, qė ėshtė njė material i najlonit i pėrbėrė nga kapsulat e vogla, poroze tė kafeinės.
Kafeina ėshtė njė stimulues i njohur i cili rritė qarkullimin e gjakut dhe ka efekt tė djegies sė dhjamit.
Pėrpos kafeinės, ‘Novarel Slim’ pėrmban edhe retinol, ceramid, vitaminė E dhe aloe vera.
‘Novarel Slim’ vepron nė fėrkimin e natyrshėm i cili krijohet midis rrobave dhe lėkurės, ashtu qė liron substancat aktive tė cilat veprojnė nė lėkurė dhe shkatėrrojnė qelizat e celulitit.
Kjo teknologji nuk shkakton alergji dhe mund tė qėndrojė deri nė 100 larje.
Kėta pantallona do tė duhej qė ta tregonin efektin e tyre pėr 28 ditė, ku thuhet se rezultatet janė tė pėrhershme.
Pantallonat “iPant” pritet qė tė paraqiten nė treg mė 10 shkurt 2011.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi