BB: Klaudia lė shtėpinė

Shko poshtė

Super BB: Klaudia lė shtėpinė

Mesazh nga Rreze prej Sun Feb 13, 2011 9:19 am


Pas shakasė sė Ermelės banorėt ndjekin disa foto ku shfaqen banorėt e BB4 dhe pasqyruimi i tyre nė media. Aty shfaqen qėndrimet dhe opinionet e banorėve qė kanė dalė dhe miqve tė banorėve qė janė brenda shtėpisė. Teksa shohin disa nga kryeartikujt me opinione pėr ta, banorėt komentojnė ato ēka janė thėnė pėr qėnrimin dhe sjelljen e tyre nė shtėpi.
Pas kėtyre momenteve ka ardhur ēasti qė tė mėsohet emri i tė eleminuarit. Kėshtu pas Ermelės dhe Algenit, banori qė i shpėton eleminimit ėshtė Neda. Mes Klaudia dhe Almės elėminimi i kėsaj jave duke bėrė qė tė largohet pėrfundimisht nga shtėpia, shkon pėr Klaudian.
Kėshtu aventura e Klaudias nė shtėpinė e Big Brother 4 ndėrpritet kėtu. Klaudia pėrshėndetet me banorėt dhe lė shtėpinė.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi