Vajza e Presidentit Nada, fejohet zyrtarisht me djalin e biznesmenit

Shko posht

Super Vajza e Presidentit Nada, fejohet zyrtarisht me djalin e biznesmenit

Mesazh nga Ditta prej Sun Feb 13, 2011 9:59 am

Vajza e Presidentit Nada, fejohet zyrtarisht me djalin e biznesmenit

M
n fund n familjen presidenciale ka nj fejes zyrtare e tradicionale.
Bamir e Teuta Topi e kan shpallur publikisht fejesn e vajzs s tyre
t madhe Nada, me djaloshin 25 vjear q i ka rrmbyer zemrn vajzs s
Presidentit t Republiks. Ai quhet Gurten Papuli, dhe pr mediat roz,
nuk sht aq i panjohur. Shpeshher paparact e kan kapur Nadn me t
dashurin e saj n ambiente publike, por asnjher nuk ishte pranuar nga
familja presidenciale nj fejes pr vajzn e madhe t presidentit. N
fakt, duket se babai president, kishte vendosur q vajza n fillim t
mbaronte studimet e juridikut.
Nada jo vetm prfundoi me sukses, por u vlersua me medaljen e art
nga fakulteti. Sot ajo punon n Bankn e Shqipris, n zyrn juridike,
si nj juriste shum e zonja, pasi ka aplikuar dhe ka fituar n
pozicionin q ka.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi