Rikthehet Grupi Marigona

Shko posht

Super Rikthehet Grupi Marigona

Mesazh nga Ditta prej Sun Feb 13, 2011 9:59 am


N 20 vjetorin e formimit, grupi Marigona po ribashkohet. Prilli sht
muaji kur ata do t mbajn nj koncert n Prishtin, me kngt e tyre
m t mira pr kto vite. Vullnet Sefaja, Ilir Tolaj, Teoman Uka, Edon
Ramadani dhe Labinot Krasniqi kan ln anash gjithka tjetr pr t
kujtuar vitet e puns bashk. Grupi do te mbledh te gjith njerzit q
kishin n prkrahje pr dy dekada, duke sjell nj performanc life.
Msohet se koncerti do jet n gjysmn e par t muajit prill, koh kjo,
kur ata jan formuar si grup dhe do t vazhdoj t mbahet edhe n
komuna t tjera. Ajo q mbetet ende e paqart sht nse ata do
vazhdojn t bjn muzik pr adhuruesit e tyre, apo do i gzojn vetm
me kt koncert!

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi