Nora kopjon Beyoncen

Shko posht

Super Nora kopjon Beyoncen

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 13, 2011 4:07 pm

N kngn e fundit t saj, kngtarja Nora Istrefi thot se nuk sht njsoj, mirpo duket t jet gabuar tepr, pasi q ose ajo sht duke kopjuar superyjet e muziks amerikane ose kto t fundit jan duke e kopjuar Norn...
Imazhet q do ti shihni mposht t cilat jan siguruar nga nj faqe fansash n Facebook mund tiu shokojn, por duken t jen mjaft t vrteta.

Nora Istrefi duket se pr veshjen e saj inspirohet nga Beyonce, ashtu si dhe pr lvizjet dhe skenat npr videoklipe, si sht rasti te klipi Telephone. Se Nors nuk i ik asnj detaj, kt e tregon fakti se edhe kpuct sht munduar q ti ket t ngjashme me superyjet amerikane, me theks t veant bukuroshen Beyonce.

Pos Beyonces, Nora sht munduar q t inspirohet edhe nga Rihanna, Britney Spears, Vanessa Hudgens dhe Jennifer Lopez. /Telegrafi/
_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi