Sannino viziton tė martėn Kosovėn

Shko poshtė

Super Sannino viziton tė martėn Kosovėn

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 14, 2011 10:01 amZėvendėsdrejtori i Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Komisionit pėr Zgjerim, Stefano Sannino, tė martėn fillon vizitėn pesėditore nė Kosovė.
Sanino pritet tė takohet me pėrfaqėsuesit vendorė dhe ndėrkombėtarė, pėrfshirė kryeministrin nė largim Hashim Thaēi, udhėheqėsit e partive politike dhe pėrfaqėsuesit e shoqėrisė civile nė Kosovė.

Sanino do takohet edhe me pėrfaqėsuesin special tė BE-sė, Piter Feith dhe shefin e EULEX, Xavier Bout de Marnhac, me pėrfaqėsuesin e BE-sė nė veri, ambasadorin Michael Giffoni, do tė vizitojnė dhe shtėpinė e BE-sė. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi