Vozitje e ēmendur nė kulm tė makinės nė autostradė

Shko poshtė

Super Vozitje e ēmendur nė kulm tė makinės nė autostradė

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 14, 2011 10:06 amNė videon e postuar nė YouTube shihet njė moment frikėsues kur njė shofer i ri lė ulėsen e shoferit dhe ngjitet nė kulmin e makinės gjatė vozitjes nėpėr autostradėn e Floridas.
Nė video shihet i riu Tim Wehage, i cili “surfon” nė autostradėn 95 nė Florida. Videoja u bė vetėm shtatė ditė pas vdekjes sė dy tinejxherėve, tė cilėt sfiduan fatin dhe u pėrpoqėn tė bėjnė njė veprim tė tillė.

Videoja fillon me kuadrin nga automobili. Pas disa sekondash, nė dritare tė makinės paraqitet njė siluetė, e cila ngadalė del nga makina dhe fillon tė nxitet nė kulmin e saj.

I riu nė kulm merr pozitėn e surferit, derisa makina ecė nėpėr autostradė pa shofer. Pas disa sekondash tė kaluar nė kulm, shoferi zbret dhe merr timonin nėn kontroll sėrish. Autostrada 95 vitin e kaluar ėshtė shpallur si rruga mė e rrezikshme nė mbarė SHBA-tė, shkruan “Daily Mail”. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi