Shptoi qeni q u trhoq zvarr 20 km

Shko posht

Super Shptoi qeni q u trhoq zvarr 20 km

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 14, 2011 11:50 amLondr, 13 shkurt - Nj aventure e keqe, por me fund t mir. Bhet fjal pr nj qenush me emrin Donald, i cili mbeti i ngecur n nj makin dhe sht trhequr zvarr pr m shum se 30 kilometra, derisa drejtuesi i veturs e vuri re. Personi n fjal, ndrsa po kalonte n nj rrug t fshatit, dgjoi nj zhurm, por duke menduar se do t kishte prplasur ndonj dhelpr, nuk ndaloi. Vetm kur arriti n destinacion, ai vuri re se qeni kishte ngecur n pjesn e pasme t makins s tij, transmeton NOA.
Pr ta liruar at, ishte e nevojshme ndrhyrja e autoriteteve. Megjithat ajo ka ishte m e rndsishme, qeni pas kurimeve q mori, u rikthye srish tek padront e tij.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi