Ankand rekord vetm pr nj qindark

Shko posht

Super Ankand rekord vetm pr nj qindark

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 14, 2011 11:52 amAmsterdam, 14 shkurt Nj cent dollari amerikan sht shitur n ankand pr 47 mij e 580 euro, t barasvlershme me 64 mij e 462 dollar aktual, n nj gar e cila u zhvillua dhe organizohet do vit n Amsterdam, transmeton njoftimet e agjencive t jashtme NOA. Natyrisht q nuk bhej fjal pr nj monedh t ksaj kohe, por pr nj ekzemplar t seris q quhet Large Chain Cent, e para q ka qarkulluar n SHBA pas shpalljes s pavarsis. N 1793 ato ishin gjithsej n kuotn e 36 mij e 103 copash, prej t cilave n qarkullim jan ende 2 mij t tilla

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi