Hekurani kėngė pėr Bekim Fehmiu

Shko poshtė

Super Hekurani kėngė pėr Bekim Fehmiu

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 14, 2011 12:14 pmKėngėtari kosovar Hekuran Krasniqi nė njė bisedė pėr Telegrafi.com, ka bėrė tė ditur se ai nė bashkėpunim me Linda Halimin dhe Korab Kallaba kanė realizuar njė kėngė pėr tė ndjerin Bekim Fehmiu.

Teksti i kėsaj kėnge ėshtė shkruar nga Izet Kallaba, muzika ėshtė realizuar nga Korab Kallaba, ndėrsa kėnga ėshtė orkestruar nga vetė Hekruan Krasniqi.

“Kėnga pėr Bekim Fehmiun ėshtė realizuar pėr tė nderuar aktorin e madh shqiptar. Ne tė paktėn si artistė konsiderojmė tė soladirizohemi me krijimet tona artistike pėr tė kujtuar dhe nderuar tė ndjerin aktorin e madh shqiptar, Bekim Fehmiun”, ka pohuar kėngėtari Hekruan Krasniqi pėr Telegrafi, duke thėnė se shpreson t’i realizojė edhe video-klip kėngės.

Hekurani po ashtu ka bėrė tė ditur se brenda kėtyre ditėve do tė shfaqet njė duet me modelen dhe kėngėtaren Xhuljeta Gėrxhaliu- Kuēi, e cila ėshtė njė kėngė pėr futbollistin e ndjerė Besjan Idrizaj, i cili vitin e kaluar ndėrroi jetė nė banesėn e prindėrve tė tij nė Austri, si pasojė e njė sulmi nė zemėr.

“Brenda javės qė vjen plasohet njė duet nė mes meje dhe Xhuljeta Gėrxhaliu- Kuēi, njė kėngė pėr Besjanin e ndjerė, futbollistin shqiptarė qė ishte i angazhuar nė Premier Ligėn angleze”, ka pėrfunduar Hekruani./Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi