Rusi: Zhduket anija me 23 marinar ?

Shko posht

Super Rusi: Zhduket anija me 23 marinar ?

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 14, 2011 7:21 pm


Nj anije ruse me 23 marinar sht zhdukur n Detin Ohotsk n Lindjen e largt t Rusis.
Anija e peshkimit "Ametist" nuk ka arritur t drgoj sinjale pr vend ndodhjen e saj, ka thn zdhnsi i ekipit t shptimit.
Raportohet se n krkim t anijes s zhdukur jan angazhuar anije dhe helikopter, por kushtet klimatike e kan vshtirsuar operacionin.
Agjencia Interfax raportoi se anija ka karburant t mjaftueshm deri nesr.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi