Krasniqi nuk ėshtė i zemėruar qė nuk do bėhet president

Shko poshtė

Super Krasniqi nuk ėshtė i zemėruar qė nuk do bėhet president

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 14, 2011 9:49 pmPrishtinė, 14 shkurt – Jakup Krasniqi nuk ėshtė zemėruar as i hidhėruar pėr shkakun se mbrėmė definitivisht ka rėnė nga kombinimet pėr t’u kandiduar pėr president tė Kosovės, dėshirė kėtė qė nuk e ka fshehur fare nga publiku nė kohėt e fundit. Kėshtu ka thėnė sonte Enver Hoxhaj, ministėr nė largim i Arsimit, gjatė bisedės nė Klan Kosova.
Sipas Hoxhajt, Krasniqi as qė ėshtė deklaruar personalisht pėr t’u kandiduar pėr postin e numrit njė tė Kosovės, por pėr kėtė post ate e kanė propozuar disa anėtarė tė Kryesisė dhe shumė anėtarė tė Kėshillit tė PDK-sė.
Hoxhaj tha se nė PDK tė gjitha vendimet e rėndėsishme merren me koncenzus, ashtu sikundėr qė ėshtė marrė edhe vendimit qė AKR-sė t’i lihet posti i presidentit.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi