Fituesi i 2.7 milionė euro nė loto dėshiron ta vozisė prapė autobusin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fituesi i 2.7 milionė euro nė loto dėshiron ta vozisė prapė autobusin

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 15, 2011 9:54 amShoferi britanik i autobusit, 47 vjeēari Kevin Halstead fitoi 2.3 milionė funte (rreth 2.7 milionė euro) nė loto vitin e kaluar. Menjėherė dha dorėheqje nga puna, por tash vendosi tė kthehet pasi i mungon puna dhe kolegėt.

“Mė mungon vozitja me autobus. Nuk mund tė rrini pa njė punė tė cilėn e keni bėrė 17 vjet pa ndėrprerė. Mė mungojnė shumė edhe kolegėt”, tha Halstead, i cili pėr ēdo ditė pėr mė shumė se njė dekadė e gjysmė voziti autobusin nė tė njėjtin relacion nė qytetin e tij tė lindjes nė Chorley. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi