Zyrtari pėr zgjerim i BE-sė sot nė Kosovė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Zyrtari pėr zgjerim i BE-sė sot nė Kosovė

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 15, 2011 11:12 amPrishtinė, 14 shkurt - Zv/drejtori i Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Komisionit pėr Zgjerim tė BE-sė, Stefano Sanino, sot do tė nisė njė vizitė pesėditore nė Kosovė. Sanino do tė takohet me pėrfaqėsuesit vendorė dhe ndėrkombėtarė, pėrfshirė kryeministrin nė largim Hashim Thaēi, udhėheqėsit e partive politike dhe pėrfaqėsuesit e shoqėrisė civile nė Kosovė. Sanino do takohet edhe me pėrfaqėsuesin special tė BE sė, Piter Feith dhe shefin e EULEX, Xavier dė Marnhac, ndėrsa me pėrfaqėsuesin e BE sė nė veri, ambasadorin Michaell Giffoni, do tė vizitojnė dhe shtėpinė e BE sė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi