Vesa gati pėr “Dancing with the stars”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Vesa gati pėr “Dancing with the stars”

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 15, 2011 12:14 pmSot pritet tė nisin zyrtarisht provat pėr edicionin e dytė tė “Dancing with the stars” dhe njė nga konkurrentet e kėtij edicioni do tė jetė edhe kėngėtarja nga Kosova, Vesa Luma.

Vesa tashmė ka shkuar tė jetojė pėrkohėsisht nė Tiranė dhe sapo ka filluar tė pėrgatitet pėr kėtė edicion. Vesa qė tani ėshtė shprehur e emocionuar, por ndėrkohė shprehet se do t’i mungojė shumė familja.

“I vetmi shqetėsim qė kam ėshtė familja. Kohėt e fundit jam lidhur shumė me ta dhe preokupohem pėr ēdo gjė, ndoshta edhe mė shumė sesa duhet”, tregon kėngėtarja.

Sot, 15 shkurt, ėshtė edhe dita kur provat pėr edicionin e dytė tė kėtij kompeticioni nisin edhe zyrtarisht. /Vipat/Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi