eku super i majm q joshi iljetn

Shko posht

Super eku super i majm q joshi iljetn

Mesazh nga Gonna prej Tue Feb 15, 2011 6:08 pm

Kudo ku ka shkelur ka provuar sukses. Hitet e saj gjithmon godasin, sepse vetm t tilla mund t jen kngt e iljeta Xhilags. Sapo ka prfunduar s regjistruari kngn e saj m t re n studion e kompozitorit Flor Mumajesi, e ndrkaq sht duke menduar pr realizimin e klipit. Por, angazhimet aktuale t kngtares Xhilaga nuk prfundojn ktu, n javt n vijim billborderat prgjat gjith bregdetit shqiptar dhe jo vetm, do t mbajn mbi vete fytyrn e saj. Bukuroshja e skens ka nnshkruar nj kontrat 2-vjeare me nj kompani t njohur pijesh n Shqipri, n kmbim t nj eku super t majm. Duke qen se ili donte ta mbante dhe pr disa koh sekret shifrn q i sht ofruar n kmbim t imazhit t saj, dhe ne nuk po ja prishim dshirn. Dje sht montuar reklama pr n televizion dhe t gjithve ne tani nuk na mbetet gj tjetr vese t presim shfaqjen e imazhit t saj, kudo ku ka shqiptar, n reklamat televizive dhe n posterat e mdhenj rrugve.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi