Francezi n rolin e Super Marios

Shko posht

Super Francezi n rolin e Super Marios

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Feb 15, 2011 9:18 pmI pandalshmi dhe sypatremburi Remi Gaillard srish doli n rrug i veshur si hidrauliku Mario nga loja kompjuterike me t njjtin emr.

Ky shakaxhi 36 vjear vozitet rrugve dhe npr qendrat tregtare me go-kartin e tij, mu sikur n lojn e famshme, hedh banane dhe zhguaj breshkash nga makina.

Montazhi i prkryer po ashtu sht pjes magjepsse e videove t tij. T gjitha veprimet q bn gjat filmit t shkurt jan t prcjella me efekte zanore.

Kur i harxhohen bananet t cilat i hedh nn automjete prreth vetes, Remi me go-kart futet npr qendra tregtare dhe blen disa kilogram fruta npr dyqane.

Filmi prfundon me fjalt nse mund t bni t doni, mund t jeni edhe secili._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi