Gazetart sulmohen edhe nga kafsht!

Shko posht

Super Gazetart sulmohen edhe nga kafsht!

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Feb 15, 2011 9:19 pmNuk dihet pse gazetari i rrjetit televiziv ESPN, Nick Huerto, i cili nga Peruja po raportonte shikuesit pr futboll e zemroi alpakn e cila po kulloste qet n prapavij.

Por pa marr parasysh se far kishte ndodhur, lama e vogl vrapoi drejt gazetarit i cili nuk priti t shihte se far krkonte kafsha e zemruar.

N panik gazetari hodhi ombrelln dhe iku nga alpaka e inatosur. M von, gazetari edhe nj her u prpoq ta kryente punn e vet, mirpo lama me siguri nuk donte q publiku amerikan t dgjonte lajme sporti nga Peruja dhe srish iu vrsul gazetarit._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi