Kuvendi heq imunitetin e Mets

Shko posht

Super Kuvendi heq imunitetin e Mets

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Feb 16, 2011 1:57 pmKuvendi ka votuar pr heqjen e imunitetit t ish zvendskryeministrit Ilir Meta me 128 vota pro dhe 2 kundr.

N kt mnyr i hapet rruga hetimit t tij nga Prokuroria pr videon Meta-Prifti, ku ish zvendskryeministri akuzohet pr korrupsion aktiv.

Gjat fjals s tij kreu i LSI-s, ka theksuar se sht i hapur pr tu hetuar nga Prokuroria dhe se ka hequr dor prej nj muaji nga imuniteti.

Ka m shum se nj muaj q e krkoj Prokurorin dhe bashkpunimin me t, pr t hetuar mbi akuzat e ngritura ndaj meje. Jo thjesht pr t treguar pafajsin time, por pr t treguar se kush jan frymzuesit e vrtet t dhuns. Ajo video ishte nj montazh q kishte si qllim t justifikonte dhunn n ndodhi m 21 janar, tha Meta.

Do i shkoj n fund ksaj shtjeje, pasi nga kjo video nisi gjakderdhja e 21 janarit, theksoi ai.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi