Tuna kolumniste nė revistėn “Select”

Shko poshtė

Super Tuna kolumniste nė revistėn “Select”

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 16, 2011 2:09 pmAltuna Sejdiu - Tuna pas sukseseve nė muzikė tash dėshiron ta sfidojė vetėn edhe nė njė fushė tjetėr, kėsaj radhe nė gazetari.

Tuna ėshtė e diplomuar nė Komunikim Masiv dhe disa burime tė afėrta me kėngėtaren shkupjane kanė bėrė tė ditur pėr Telegrafi.com se qė nga muaji mars ajo do tė ketė kolumnen e saj nė revistėn “Select” pėr modėn dhe trendet e modės.

“Tuna ėshtė shumė e emocionuar pėr kėtė gjė, i duket njė sfidė shumė interesante”, ka thėnė burimi pėr Telegrafin.

Pėrveē kėsaj, Tuna thuhet se nuk do t’i lėrė anash as angazhimet e saja muzikore dhe sė shpejti do tė sjellė njė kėngė tė re, kėsaj radhe baladė.

“Ajo sė shpejti do tė sjellė njė kėngė tė re, baladė. Kjo kėngė ka gati tri vite qė ėshtė nė arkivin e Tunės dhe ajo mendon se tash ėshtė momenti pėr ta publikuar atė. Vidoe-klipi do tė jetė diēka qė nuk ėshtė bėrė nė tregun tonė deri tani”, ka pėrfunduar burimi.

Kėnga mėsohet se ėshtė njė kompozim i kompozitorit maqedonas Robert Bilbilov dhe me tekst tė Aida Baraku. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi