Fujitsu Mouse M440 ECO - miu i parė ‘i gjelbėr”

Shko poshtė

Super Fujitsu Mouse M440 ECO - miu i parė ‘i gjelbėr”

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 16, 2011 2:14 pm
Kompania japoneze Fujitsu ka paraqitur miun e parė kompjuterik bio-shkatėrrues nė botė i cili nuk pėrmban aspak plastikė.

Ky mi ekologjik ėshtė i pėrpunuar nga materialet e ripėrtėrishme dhe mund tė riciklohet. Me shfrytėzimin e materialeve bio-shkatėrrues Fujitsu promovon prodhimin e qėndrueshėm dhe ndihmon zvogėlimin e emetimit tė CO2 gjatė procesit tė prodhimit.

Miu M440 ECO ėshtė dėshmi e re se produktet “e gjelbra” jo domosdoshmėrisht bėjnė kompromis me kualitetin, karakteristikat apo performansat.

Ky mi duket si ēdo mi tjetėr i pėrpunuar nga plastika dhe e veēojnė tė gjitha funksionet bashkėkohore si rrotėza pėr scroll apo preciziteti i madh falė sensorit optik prej 1.000 pikash pėr inē.

M440 ECO madje ėshtė mė i rehatshėm pėr pėrdorim nga modelet me bazė plastike, pasi qė “guaska” e tij, e pėrpunuar nga materialet bio-shkatėrruese, ėshtė mė elastike nga tjerat materiale ripėrtėritėse – qė mundėson dizajn ergonomik tė drejtuar kah komfori, si pėr personat qė pėrdorin dorėn e djathtė apo tė majtė. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi