Polaku arriti nė maje tė hotelit mė tė lartė nė Evropė me biēikletė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Polaku arriti nė maje tė hotelit mė tė lartė nė Evropė me biēikletė

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 16, 2011 3:48 pmĒiklisti dhe kaskaderi polak arriti tė ngjitet nė majėn e hotelit mė tė lartė evropian, duke pushtuar 921 shkallė.

Krystian Herba deklaroi se iu nevojitėn 19 minuta e 27 sekonda tė mėrkurėn pėr t'u ngjitur nė lartėsinė 186 metra nė hotelin 52 katesh Gran Hotel Bali nė vendin turistik spanjoll Beindorm.

Herba thotė se nuk ka pėrdorur pedalet por ka shkurtuar rrugėn duke kėrcyer me biēikletė nga dy e nganjėherė edhe tri shkallė njėherėsh.

Ai i tha agjencisė sė lajmeve AP se ngjitja e tij shkoi pėr mrekulli. “Jam i lodhur por shumė i lumtur”.

Nė tetor Herba arriti tė ngjiste 50 kate nė njė kullė nė Vjenė. Herba thotė se aksioni I tij I ardhshėm ėshtė tė pushtojė 1344 shkallė nė Messetrum, rrokaqiellin e Frankfurtit. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi