Rihanna n duet me Cheryl Cole

Shko posht

Super Rihanna n duet me Cheryl Cole

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Wed Feb 16, 2011 8:00 pm


Kngtarja angleze, Cheryl Cole, dhe ajo amerikane e natyralizuar, Rihanna, jan duke menduar pr nj bashkpunim midis tyre pr krijimin e nj knge t re. Kt e deklaroi Cheryl, liderja e grupit Girls Aloud dhe ish-bashkshortja e futbollistit t kombtares angleze, Ashley Cole.

Gjat nj interviste, Cheryl theksoi respektin e ndrsjell q ekziston midis dy ikonave t muziks pop. Ajo tha: Rihanna ishte e shklqyer (duke iu referuar koncertit t fundit).
E adhuroj at. Do t m plqente shum t bja nj kng t prbashkt me t dhe ajo m ka thn t njjt gj.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi