Flota e UFO-ve mbi Francė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Flota e UFO-ve mbi Francė?

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 16, 2011 11:37 pmKėto ditė janė gjithnjė e mė tė shpeshta xhirimet e jo vetėm njė objekti tė panjohur fluturues – UFO, por flotave tė tėra tė cilat pa zė shėtisin nėpėr qiell. Xhirimi i fundit i kėsaj dukurie bizare ėshtė shėnuar mbi qiellin e Francės.

Pasi qė flota e fluturakeve nė formė pjate vizitoi Amerikėn Jugore dhe Veriore, duket se i erdhi radha Evropės. Javėt e fundit xhirimet e fluturakeve tė ngjashme janė publikuar njėra pas tjetrės, ndėrsa tash i kemi edhe nė kontinentin tonė.

Flota ėshtė parė pėr Shėn Valentin, ndėrsa pėr tė gjithė ata entuziastė tė cilėt shpresojnė pėr shkėmbimin e dashurisė ndėrmjet racės njerėzore dhe jashtėtokėsorėve kemi njė lajm zhgėnjyes – flota nuk provoi as tė renditet nė formė zemre mbi qiellin e Francės.

Por gjithmonė ekziston shpresa se nuk kanė kohė pėr gjėra kaq tė parėndėsishme pasi po punojnė me nguti pėr ta shpėtuar racėn njerėzore nga katastrofat e mundshme. /Telegrafi/

Sido qė tė jetė, xhirimin e UFO-ve, ose nėse dėshironi – flotės jashtėtokėsore – mund ta shihni kėtu:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GbQeDfnDt1M

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi