Dhunon gruan, turprohet para fshatit

Shko posht

Super Dhunon gruan, turprohet para fshatit

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 16, 2011 11:42 pmLima, 16 shkurt - Nj burr, i cili kishte ushtruar dhun mbi bashkshorten e tij, sht turpruar n mes t fshatit duke u rrahur me radh nga grat lokale.

Ngjarja ka ndodhur n bendin Cajamarca t Perus.

Norberto Cruz Chanduvi u detyrua t bnte pompa dhe u godit me thupra, si ndshkim pr goditjen e gruas s tij me sende t forta n kok, transmeton TCH.

Elena Rosa Rojas Moreno u plagos n kok nga burri i saj 47-vjear pasi 23-vjearja i kishte brtitur kur po fliste n telefon.

Policia nuk ndrhyri n kt sken. Popullsia e Andeve peruane e praktikon shpesh vetgjyqsin n raste t tilla.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi