T qeshurit pa vend

Shko posht

Super T qeshurit pa vend

Mesazh nga Rreze prej Thu Feb 17, 2011 8:12 am

T qeshsh vend e pavend sht nj nga armiqt m t mdhenj t takimeve t para. sht shprehje e qart pr t liruar tensionin.sht e vrtet! Meshkujt prpiqen t'i bjn femrat t qeshin. Nse mes tyre ka nj lloj kimie, femrat tentojn t'u prgjigjen pozitivisht batutave. Deri ktu gjithka sht e pranueshme. Por n shum raste femrat e prdorin t qeshurn si arm pr t'u liruar nga tensioni, duke qeshur n mnyr t sforcuar e q pr m tepr duket shum false.Kur e kupton q e qeshura jote, n vend t jet shprehje e knaqsis q po t jep prania dhe batutat e tij, sht n fakt shprehje tensioni, ather bn mir ta marrsh situatn n dor. liro muskujt e fytyrs, mos qesh nse nuk ka asgj pr t qeshur, madje as mos buzqesh.Nse e kupton q nuk lirohesh dot nga nj buzqeshje idiote q t rri stampuar n fytyr, ather bj t njjtin ushtrim me frymmarrjen. Merr frym thell disa her deri t relaksohesh. Dhe pr sa koh frymmarrjen e ke gjithmon me vete, ather ke mundsi t kontrollosh t qeshurat e madje edhe buzqeshjet e kota.Ki parasysh se armiqt e takimeve t para jan si veset. Pr t'u liruar prej tyre, nevojitet koh, ndaj mos prit rezultate t menjhershme. Por eksperimento, zbulo si i manifeston kto vese dhe lufto vazhdimisht kundr tyre, derisa t dalsh fitimtare

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi