Hilton feston ditlindjen si n vitet 1920

Shko posht

Super Hilton feston ditlindjen si n vitet 1920

Mesazh nga Gonna prej Thu Feb 17, 2011 8:13 am

Paris Hilton festoi 30-vjetorin e saj t lindjes me nj fest me tem nga vitet 1920, lajmruan sot mediat amertikane.

Shougirl-i priti 300 prej miqve m t mir n nj hotel t Hollivudit. Vet ajo ishte veshur me nj fustan korse dhe nj lule t madhe n kok n vend t krficave, si ato q mbaheshin n festat mondane t fillimit t shekullit t kaluar.
Fal ngjyrs s kuqe t ndezur, Paris e kishte t leht t veohej gjat t gjith mbrmjes, ndrsa t ftuarit ishin veshur m s shumti me frak, smoking e cilindr n kok pr meshkujt apo me fustane t gjat pa ngjyra t theksuara dhe t gjer n bel pr femrat.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi