Adelina Ismajli feston ditlindjen e 31-t

Shko posht

Super Adelina Ismajli feston ditlindjen e 31-t

Mesazh nga Gonna prej Thu Feb 17, 2011 8:14 am

Adelina Ismajli kishte vendosur t`i bj vets nj dhurat t pazakont. E fascinuar nga Muzeu i Louvre, nj ndr muzet m t mdhenj n bot, Adelina srish e kishte vizituar gjer e gjat mu n ditn e datlindjes s saj.

Kjo sht dhurata m e mir q mund t`i bj vetes n kt moment. Thjesht Pallati i Louvre ka aq shum magji n vete saq e ndjej veten n nj bot tjetr ku do gj sht e mrekullueshme.
Dua dhe njher ti shoh t gjitha, posarisht skulpturat e katr gjysm-perndive shqiptare q jan aty.

Ky vend m bn t ndjehem ajo q jam njeri, q jeton pr madhshtin e artit dhe konstant harron primitivizmat e t vegjlve. Kur gjendesh para Mona Lisa-s, bota ndalon. Kjo sht gjja m e mrekullueshme q kam br, citon Adelinn faqja e zdhnses s saj n Facebook, Rudina Idrizaj, shkruan e prditshmja Zri.

M tej shkruhet se Adelina e ka vazhduar festn n njrn ndr diskotekat m n z n Paris, emrin e t cils po e mban sekret./

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi