Paris Hilton, nj dhurat e bukur pr ditlindje

Shko posht

Super Paris Hilton, nj dhurat e bukur pr ditlindje

Mesazh nga Rreze prej Thu Feb 17, 2011 8:20 am


Paris Hilton sht me t vrtet nj vajz me fat. Pas nj dreke jo t veant me mikeshat e saja, me rastin e dit s Shn Valentinit, i dashuri i saj, me t cilin pati nj prishje disa koh m par, Cy Waits, i ka br nj surpriz shum t bukur dhe t pa imagjinueshme.
Nj dhurat pr 30 vjetorin e saj, t cilin pr saktsi e ka javn n vazhdim.
Ajo nuk mund t'i besonte syve t saj, ndrsa e shoqruar nga mikeshat e veta, duke dal nga lokali ku kishte drekuar, pa dhuratn e shtrenjt, nj Lexus sortiv t ri. Pasi ka prqafuar dhe falnderuar mikun e saj, Paris ka br nj rrotullim rreth makins pr ta par m mir, e m pas nj xhiro t vogl. /indeksonline/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi