Beyonce dhe Jay-Z, afėr shkurorėzimit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Beyonce dhe Jay-Z, afėr shkurorėzimit?

Mesazh nga Rreze prej Thu Feb 17, 2011 8:21 am


Martesat e tė famshmėve nė vitet e fundit ka ardhur nė pikėpyetje pėr shkak tė fėmijėve.
Njė mosmarrėveshje e kėtij lloji po i ndodh edhe ēiftit mė tė njohur nė botė, Jay-Z dhe Beyonce. Arsyeja e kėsaj janė fėmijėt, Jay-Z dėshiron tė ketė fėmijė me Beyonce, por ajo sikur nuk ėshtė e pėrgatitur pėr shkak tė karrierės e cila ėshtė nė planė tė parė tė kėngėtares.
Njė burim i afėrm i Beyonce ka deklaruar se tani ata po jetojnė tė ndarė Jay-Z, ėshtė i vendosur nė njė shtėpi nė Los Angeles, ndėrsa Beyonce jeton nė New York. Ata e kanė marrur kėtė hap me shpresėn se ndoshta Beyonce do tė pendohet.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi