Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?

Shko poshtė

Super Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?

Mesazh nga Rreze prej Thu Feb 17, 2011 8:21 am

Kėngėtarja Ingrid Gjoni, qė prej pak javėsh i mungon Tiranės, duket se nuk ka ndėr mend tė kthehet nė vendin e saj. Pas qėndrimit nė Cyrih, kėngėtarja ėshtė nisur drejt Milanos, pėr njė koncert, ndėrsa destinacioni i fundit ishte Spanja. Dhe kjo, jo si njė qėndrim disa ditor pėr ndonjė koncert, por shumė mė tepėr. Kėngėtarja ka vendosur qė pėr disa kohė tė jetojė larg Shqipėrisė dhe vendi i saj i jetesės sė re, do tė jetė pikėrisht vendi turistik i Evropės. “Do tė jetoj pėr disa kohė atje. Kam nevojė tė shkėputem pėr momentin nga Tirana”, tregon ajo. Nuk dihet nėse kjo shkėputje e Gjonit ka lidhje me aktivitetin e saj muzikor, apo jetėn private. Kėngėtarja nuk jep komente, por rrėfen se ndihet plotėsisht e lumtur nė kėto pushime qė i ka kushtuar vetes

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi