E piu njė gotė pėr ta hequr frikėn, shkoi i dehur nė testin pėr patentė shofer

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super E piu njė gotė pėr ta hequr frikėn, shkoi i dehur nė testin pėr patentė shofer

Mesazh nga D3M1 prej Thu Feb 17, 2011 11:32 amNjė rumun nė testin e vozitjes pėr patentė shofer shkoi i dehur tapė dhe duke “ecur tetėshe”. Sipas mediave rumune, burri 42 vjeēar para dy vitesh kishte mbetur pa patentė shofer pasi ishte arrestuar duke vozitur nė gjendje tė dehur, kėshtu qė u detyrua t’i nėnshtrohej edhe njė herė testit tė vozitjes.

Para testit tė ri ishte shumė nervoz kėshtu qė vendosi “ta kthejė njė gotė sa pėr ta kthyer vetėbesimin”.

Por nuk ia arriti qėllimit, pasi Komisioni vėrejti se kandidati i tyre mezi ecte. Zėdhėnėsja e policisė lokale njoftoi se nė alkool test u dėshmua se ai kishte 1.11 promila alkool nė gjak. Ai mund tė hyjė sėrish nė test vetėm atėherė kur tė paraqitet para komisionit i kthjellėt esėll. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi