Jessica Alba srish shtatzn

Shko posht

Super Jessica Alba srish shtatzn

Mesazh nga AnG3L-E prej Thu Feb 17, 2011 5:25 pmAktorja e bukur, Jessica Alba, ka zbuluar se sht srish shtatzn dhe se do t lind fmijn e dyt me burrin Cash Warren.
Ajo e konfirmoi shtatznin e saj n Facebook, kur la mesazhin se ishte shtatzn.
Ajo shkroi se ka vlersuar gjith vmendjen dhe mbshtetjen e fansave gjat shtatznis s par dhe se do ta rivlersoj kt, transmetojn mediet amerikane.
Alba dhe Cash jan martuar n maj 2008, dhe nj muaj pas dasms, Alba lindi vajzn Honor Marie Warren.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi