Celine Dion kthehet n Las Vegas

Shko posht

Super Celine Dion kthehet n Las Vegas

Mesazh nga AnG3L-E prej Thu Feb 17, 2011 5:26 pmKngtarja Celine Dion nuk sht nga ato nna, t cilat pas lindjes vendosin t pauzojn. Edhe pse binjakt e saj, Nelson dhe Eddie, kan vetm katr muaj, Celine sht kthyer n Las Vegas, ku do t perfomoj.
Me bashkshortin Rene Angelil, dhe me djalin e tyre m t moshuar, Rene-Charles, binjakt ia tregoi me krenari miqve dhe fansave, t ciln i prgatitn nj pritje.
Celine fillon performancat n qytetin e kazinove nga 15 marsi. Megjithat, Celine thekson se binjakt nuk do t jen penges pr shkak t puns, transmetojn mediet amerikane.
Ua ndrroj pelenat, u jap gji dhe kto jan gjra q askush nuk mund t m zvendsoj. sht gj e lodhshme, por gzimi sht i pamatshm. Nuk kam lindur kta fmij pr tu mos u kujdesur pr ta, jap 200 deri 300 nga vetja ime, ka thn Celine.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi