Shakira, artiste e vitit sipas Harwardit

Shko posht

Super Shakira, artiste e vitit sipas Harwardit

Mesazh nga AnG3L-E prej Thu Feb 17, 2011 5:27 pmKngtarja kolumbiane Shakira sht shpallur artiste e vitit sipas fondacionit m prestigjioz amerikan, t Universitetit t Harwardit.
Shakira do ta marr kt shprblim n ceremonin solemne n kt universitet m 26 shkurt dhe agjencia AP raporton se ajo i sht gzuar tej mase ksaj mirnjohje.
Si kan sqaruar n Harward, przgjedhja e Shakirs pr artiste t vitit sht br pr arsye t kontributit t saj muzikor pr kulturn, si dhe pr shkak t puns bamirse dhe dhnies s ndihms viktimave t trmetit katastrofal n Haiti.
Kur t pranoj shprblimin, Shakira do t gjendet n mesin e laureatve t njohur t ksaj mirnjohje prestigjioze, t ciln n t kaluarn e kan fituar edhe Sharon Stone, Will Smith, Matt Damon dhe Selma Hayek.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi