Agnesa: Dancing with the stars sfid e re

Shko posht

Super Agnesa: Dancing with the stars sfid e re

Mesazh nga D3M1 prej Thu Feb 17, 2011 7:22 pmEdhe nj tjetr kosovare do t jet konkurrente n Dancing with the stars, e kjo sht Agnesa Vuthaj.

Agnesa n nj prononcim pr Telegrafi.com ka treguar se sht shum e emocionuar dhe shum e lumtur q sht pjes e ktij spektakli pasi ajo gjithmon e ka dashur vallzimin.

Dancing with the stars sht nj sfid e re pr mua, q mezi po pres t filloj. Un gjithmon e kam dashur vallzimin dhe jam shum e lumtur q jam pjes e nj show t till televiziv, ka pohuar Agnesa pr Telegrafi.

Kt her do t paraqitem para publikut n nj fush q nuk m kan par m hert dhe shpresoj t plqehem edhe kur vallzoj, ka prfunduar Vuthaj e cila tashm ndodhet n Tiran. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi