Greta e do t dashurin muzicient

Shko posht

Super Greta e do t dashurin muzicient

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 18, 2011 3:46 pmGreta Koi thot se ajo do t dshironte q i dashuri i saj t jet nga fusha e saj, pra ajo e muziks, por nuk prjashton as ndonj lidhje tjetr n varsi t kualiteteve t partnerit.

Patjetr nga fusha ime, por dhe nga fushat e tjera, mjafton t jet, i komunikueshm, shpirt mir dhe i dashur me mua, ka pohuar kngtarja gjat nj interviste pr mediat shqiptare.

Kngtarja po ashtu ka folur edhe pr karakterin e saj, duke thn se sht nj person shum i qet.

Si natyr jam shum e qet, nevrikosem shum rrall, ndrsa si publikun m t zjarrt veoj publikun e Shkodrs, t Fierit dhe t Durrsit. Nga komplimentet q marr m shum jan pr zrin dhe vokalin tim. Sa pr kujdesin pr paraqitjen e jashtme, m shum tregoj kujdes kur dal n sken se sa n jetn time t prditshme, ka thn Greta Koi. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi