Pėr pavarėsinė, tre tė plagosur nė Londėr

Shko poshtė

Super Pėr pavarėsinė, tre tė plagosur nė Londėr

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 18, 2011 6:29 pmndėr, 18 shkurt - Disa e festės sė pavarėsisė sė Kosovės ėshtė shndėrruar nė ngjarje tė hidhur pėr disa tė rinj nė Londėr. Nga pėrplasja mes dy grupeve rivale kanė mbetur tė plagosur tre tė rinj, ndėrsa 19 persona tė tjerė po merren nė pyetje nga policia londineze. Identiteti ende nuk ėshtė bėrė publik nga policia, por besohet se ka edhe kosovarė.

Ngjarja ka ndodhur nė Sheshin Trafalgar tė Londrės. Sipas medieve angleze, ngjarje tė tilla tė gangsterėve ndodhin veēmas nė tre vjetėt e fundit, transmeton portali Indeksonline.

Tė plagosurit janė tė moshave 18, 19 dhe 20 vjeēe. Njėri prej tyre ėshtė nė gjendje tė rėndė shėndetėsore.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi