Paris Hilton puth Cy Waits n publik ?

Shko posht

Super Paris Hilton puth Cy Waits n publik ?

Mesazh nga ditush prej Fri Feb 18, 2011 7:17 pm


Paris si zakonisht ka shklqyer ndrsa ishte e veshur pr mrekulli. E shoqruar nga i dashuri Cy Waits, ajo nuk ka nguruar sa ka par fotograft q ta prkdhel dhe m e bukura, at q pritnin t gjith fotograft, ajo e puthi me epsh.

Sexy Paris Hilton sht dukur shum e lumtur n kraht e Cy Waits. Disa gazetar kan prfolur se mund t jet shtatzn. Edhe Paris nuk e ka mohuar lajmin dhe sht shprehur se edhe mund t jet shtatzn.

Paris vetm para disa ditsh ka festuar ditlindjen e saj t tridhjet dhe sipas t gjitha gjasave ka filluar t ndjej ndjenjn e amsis.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi