Rod Stewart, srish baba

Shko posht

Super Rod Stewart, srish baba

Mesazh nga Lordi prej Sat Feb 19, 2011 2:37 amRod Stewart bhet srish baba n moshn 66-vjeare.

Ky sht fmija i tet pr kngtarin e famshm britanik.

Bashkshortja e tij, Penny Lancaster, lindi djalin gjat dits s mrkur.

Fmija do t quhet Aiden dhe sht i dyti pr iftin Stewart-Lancaster. Djali tjetr i tyre, Alastair, sht 5 vje.

M par, Rod Stewart ka qen i martuar me Rachel Hunter dhe Alana Hamilton.

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi