Depp: Nuk jam i pashm

Shko posht

Super Depp: Nuk jam i pashm

Mesazh nga Lordi prej Sat Feb 19, 2011 2:37 am


Johnny Depp sht
konsideruar n vitin 2009 si mashkulli m seksi n planet nga revistat
amerikane, por vet ai nuk sht i bindur pr kt.

sht e uditshme pr mua kur thon
q jam trheqs. Un shihem do dit n pasqyr dhe nuk mendoj se jam i
pashm. Madje mendoj se nuk kam nj pamje t kndshme, tha Depp.

Aktori, i cili ka dy fmij me Vanessa Paradis, theksoi se t qenit prind e ka ndihmuar t gjej veten.

Filmi i ardhshm i Johnny Depp do t jet Dark Shadows, ku do t interpretoj rolin e nj vampiri.

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi