Nuset shqiptare q bhen serbe

Shko posht

Super Nuset shqiptare q bhen serbe

Mesazh nga Lordi prej Sat Feb 19, 2011 2:39 am


T paktn 200 vajza
nga Veriu i Shqipris jan martuar n zonat e thella t Serbis. Njra
prej tyre, 32 vjee nga Tropoja, ka marr pasaportn serbe nga Ministri i
Policis.

Luma Millishevi humbi bashkshortin pa mbushur ende tre vjet martes
dhe krkoi nnshtetsin serbe pr t rritur e ve dy fmijt q pati nga
martesa e pafat.

32 vjearja ka vendosur t qendroj n Serbi pr t rritur 2 fmijt
edhe pse, sipas ligjit serb duhej t mbushte 3 vjet martes pr t marr
pasaportn vendase.


Historia e saj sht pasqyruar nga mediat serbi pasi iu dorzua pasaporta nga vet Ministri i Policis, Ivica Dai.

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi