iPhone 5 m i lir se iPhone 4

Shko posht

Super iPhone 5 m i lir se iPhone 4

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 8:20 amGjat dits s sotme, gazeta prestigjioze amerikane New York Times ka raportuar se Apple nuk sht duke punuar n versionin minimal t iPhone, i cili n publik njihet me emrin iPhone Mini.

Gjithashtu, n t njjtin lajm t ksaj gazete thuhet se modeli i ri i telefonit t Apple, iPhone 5 do t jet m i lir se sa modeli aktual n treg, iPhone 4.

Sipas ktij burimi, thuhet se Apple do t prodhoj versionin m t lir t iPhone 5, i cili do t ket m pak hapsir pr ruajtjen e t dhnave, si dhe kualitet m t dobt t kamers.

Ky lajm, duket mjaft interesant, duke e marr parasysh q Apple do t prodhoj modelin e ri t telefonit t saj me dizajn t njjt, por me komponenta m t dobta q do ta bjn kt telefon m t lir, dhe m t prballueshm pr m shum njerz. / Telegrafi /

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi