Do t martohem nse antarsohen nj milion veta n Facebook

Shko posht

Super Do t martohem nse antarsohen nj milion veta n Facebook

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 8:22 amKelly Coxhead (32 vjeare) krijoi nj grup n Facebook pr ta ndihmuar njerzit q ajo m n fund t martohet, shkruan Daily Mail. Kelly para dhjet vitesh ishte fejuar me mekanikun Paul Mapplethorp (38 vjear), por ai pranoi t martohet vetm nse Kelly n grupin e saj t Facebookut mbledh nj milion njerz. Deri m tash ky grup numron rreth 16.000 antar.

Ideja m ra n mend ashtu kot. Nj milion njerz m duket se mjaftojn, tha Paul. Kelly, si dat t fundit pr ti br bashk nj milion njerz n grupin e saj ka caktuar 11 nntorin 2011.

Jemi t fejuar q dhjet vjet dhe mendoj se ka ardhur koh t dalim para altarit. Q vitin e kaluar kemi caktuar datn por Paulit i vdiq i ati dhe u detyruam ta anulonim dasmn, tha Kelly. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi