Femra e vlerson mashkullin nse sht i duhuri pr 3 minuta

Shko posht

Super Femra e vlerson mashkullin nse sht i duhuri pr 3 minuta

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 9:35 am

Nj studim tregon se nj femr gjykon pr nj mashkull nse sht i duhuri apo jo brenda tre minutash.

Nuk mund ta gjykosh nj libr nga kopertina. Por me femrat duket se ndodh pikrisht kshtu. Nj studim tregon se nj femr gjykon pr nj mashkull nse sht i duhuri apo jo brenda tre minutash.

Femrat shohin nse ai sht ambicioz dhe si sillet m t tjert. Studimi ka prfshir 3 mij persona t rritur. Gjithashtu n studim thuhet se femrat nuk e ndrrojn mendimin e tyre pr meshkujt, edhe pse iu sht dashur vetm 180 sekonda pr t arritur n prfundim. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi