Celine Dion i rikthehet puns

Shko posht

Super Celine Dion i rikthehet puns

Mesazh nga Rreze prej Sat Feb 19, 2011 9:43 am

Celine Dion i sht rikthyer puns vetm 4 muaj pas lindjes s dy binjakve t saj. Kngtarja franko-kanadeze ka mbrritur dje n Las Vegas s bashku me bashkshortin e saj, Rene Angelil, djalin Rene-Charles dhe dy binjakt: Nelson dhe Eddie. Fansat ishin grumbulluar pr ta pritur n hyrjen e Caesars Palace n Las Vegas, n t cilin kngtarja do t ket nj agjend t ngjeshur pune n tre vitet e ardhshme.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi