Britney Spears sėrish shtatzėnė ?

Shko poshtė

Super Britney Spears sėrish shtatzėnė ?

Mesazh nga Rreze prej Sat Feb 19, 2011 9:48 am


Britney Spears sėrish shtatzėnė ? Ajo mbrėmė ėshtė parė se ka lėshuar studion ku ka punuar intensivisht pėr projektet e veta tė eja. Mediat kanė vėrejtur se princesha e muzikės pop ėshtė shėndoshur, qė pėr gazetarėt ėshtė e ēuditshme, duke pasur parasysh se ajo kohėt e fundit po punon dhe ushtron shumė.
Prandaj, menjėherė u ra ndėr mend dhe filluan tė shkruajnė pėr shtatzėninė e tretė tė kėngėtares sė njohur. Spears nuk ka shtuar vetėm nė peshė, por asaj ka nisur t’i duket edhe barku. Xhejson Travik ndoshta do tė bėhet baba. Edhe kėshtu Britney para pak kohėsh pati deklaruar se dėshiron tė ketė edhe njė fėmijė tė tretė.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi