Djaloshi q shkruan me kmb

Shko posht

Super Djaloshi q shkruan me kmb

Mesazh nga Rreze prej Sat Feb 19, 2011 9:50 am

Pavarsisht se nuk duar, voglushi You Yanbo (5) pa problem pastron dhmbt, lan fytyrn, han, shkruan dhe nget biikletn.Djaloshi nga Kina para dy vjetve preku aksidentalisht nj tel t tensionit t lart. Mjekt ia amputuan dy duart. Pr shkak t rehabilitimit t Yous, nna e tij hyri n borxhe t mdha. Pr t paguar shpenzimet e shrimit t tij shkoi n qytet tjetr, ndrsa pr djaloshin kujdesej gjyshja Li Xiaotao.Gjyshja e msoi Youn q me kmb t prdor shkopinjt pr ushqim dhe q ather gjithka bn me kmb. Pr t kujdesn n mnyr t veant edhe edukatoret n kopshtin e fmijve, transmeton ITN.You tani sht plotsisht i pavarur, dhe me kmb hap antn e tij t kopshtit t fmijve, mpreh lapsin dhe lajmrohet n telefon.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi